Пріоритетом у роботі КСТ "Ассоль" є здоровий та гармонійний розвиток майбутнього танцівника.

DSC_0368.jpg

Саме тому на початковому етапі навчання (4-5 років) особлива увага приділяється формуванню правильної постави, зміцненню корсетних м'язів та укріпленню стоп. 

Важливим також є збереження й розвиток природних даних, таких як рухливість суглобів, еластичність м'язів  та зв'язок. Усе це ми називаємо одним словом - гнучкість.

DSC_0706.jpg

Фізичні дані - це фундамент танцівника, а його окрасою є емоційність, акторська майстерність. Ці якості формуються з перших уроків хореографії, які проходять в ігровій формі.

У своїй роботі ми використовуємо найкращі надбання класичної хореографії, вправи пілатесу та стретчінгу, дихальні методики, елементи сценічного руху.

DSC_0929.jpg

Дуже важливою у нашій роботі є співпраця з батьками.

Нам би хотілося, щоб не лише діти вивчали мистецтво танцю, а й Ви, шановні мами, тата, дідусі, бабусі, братики й сестрички!

DSC_0401.jpg

Тому ми щиро запрошуємо Вас на бальні, сучасні та східні танці для дорослих. Щоб підтримувати форму, примножувати знання про своє тіло, розуміти його, покращувати настрій, спілкуватися з однодумцями... Просто отримувати задоволення від процесу та результату.

62ce04fa-d2cb-4525-9eea-0bdb09af9756.jpg

На наших заняттях ми обов'язково відповімо на такі важливі питання:

- з якого віку віддавати дитину на танці?

- що повинен знати і вміти майбутній танцівник?

- як правильно тягнути носочок?

- як навчити дитину не сутулитися?

- що таке виворотність?

- яка позиція стоп для якого танцю?

- чому важливо вміти сідати на шпагат? і т. п.

Більше того! Ми усе це спробуємо на власному досвіді.

Так Ви, шановні батьки, зможете допомагати своїм дітям виконувати домашні завдання не лише з математики, а й з хореографії. Ну, або вони допомагатимуть Вам ;).